Místo, kde příroda, sport a komfort napíší příběh vašeho horského života.

Slovo architekta

Projekt nabízí odpovědi na lokální kontext místa. Materiály, měřítkem i členěním se odkazujeme k archetypální horské architektuře. Soudobé a tvarově čisté interiéry vedou harmonický dialog s neustále se měnící krajinou nejvyšších českých hor. Jako vždy, klademe velký důraz na přirozené světlo a jeho prostupování vnitřními prostory. Kontakt s okolím je umocněn velkorysými balkony, volnočasovými zahradami či relaxačním zázemím vzhlížejícím na malebný horský potok.

MARCO MAIO
Architekt a odborný garant projektu
Alpine Nordic Skialp

Horský resort

Tři apartmánové domy nacházející se v klidném prostředí Huťského potoka v srdci Krkonoš tvoří komunitní bydlení v uzavřeném rezidenčním objektu a disponují bohatým společným zázemím, wellness či zahradou.

3
počet budov
39
počet jednotek
2023
Vydání územního rozhodnutí a získání stavebního povolení
2025
Předpokládaný termín dokončení
Pouze prozatímní předpoklad developera
UPROSTŘED PŘÍRODY
Lyžařský ráj
Celoroční využití
Občanská vybavenost
Dopravní dostupnost do 2 hod z Prahy
Uzavřený areál
Relaxační zahrada
Wellness
Možnost vlastního parkovacího stání
Kompletní dokončení interiéru

Galerie projektu

Zobrazit galerii

Nabídka apartmánů

Společné zázemí celého resortu poskytne svým obyvatelům nadstandardní služby.

Velmi oblíbené wellness s finskou saunou a odpočinkovou zónou, úschovnu lyží a kol s unikátním přístupovým systémem každé bytové jednotky, vysoušečem bot a servisním stolem. Pro maximální pohodlí všech sportovních nadšenců bude v areálu instalonán "Ski box" pro snadný přístup k zapůjčení lyží, běžek nebo kol a koloběžek podle sezóny a přání rezidentů. Samozřejmostí je vlastní úložný prostor za vstupem, stejně tak sklad nebo kvalitní wi-fi připojení v celém areálu. Venkovní prostory nabídnou posezení a ohniště. S vybranými lokálními obchody a restauracemi připravujeme také možnost doručení potravin a hotových jídel přimo do resortu.

Doručení potravin a jídel
Finská sauna
Uložení lyží a kol
Wi-fi v celém areálu
Venkovní posezení
Půjčovny sportovního vybavení
Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou je vzkvétajícího horské město s kompletní vybaveností a výbornou dopravní dostupností. Dominantou místa je bezesporu samotná lokalita zasazená v centru okouzlující přírody Krkonošského národního parku.

Rokytnice patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku a je nekorunovaným králem českého skialpinismu i výborným místem pro běžecké túry. Ve městě se nachází několik obchodů s potravinami a sportovními potřebami, půjčovny, lyžařské školy, mnoho restaurací, bohatý noční život, ale i lékárna, nebo lékařské služby.

Mapa vybavenosti
Obývací pokoj
Kuchyně
Ložnice
Koupelna
Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj
Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně
Ložnice Ložnice Ložnice Ložnice
Koupelna Koupelna Koupelna Koupelna
Standard
Premium
Tmavý dekor
Světlý dekor
Obývací pokoj

Obývací pokoj je centrem společenského života v apartmánu a tomu odpovídá precizní zpracování dispozic interiéru, jeho vybavení, osvětlení i vytápění. Ve vybraných apartmánech je možnost doplnit obývací pokoj krbovým tělesem, které večerům na horách dodá tu správnou atmosféru. 

Obývací pokoj je centrem společenského života v apartmánu a tomu odpovídá precizní zpracování dispozic interiéru, jeho vybavení, osvětlení i vytápění. V rámci prémiové varianty je ve vybraných apartmánech možnost doplnit obývací pokoj krbovým tělesem, které večerům na horách dodá tu správnou atmosféru. 

Kuchyně

V kuchyni, na první metě každého hezkého večera, byl kladen důraz na kvalitu povrchů i kuchyňských doplňků. Standardem kuchyňského koutu je využití materiálů nejvyšší kvality, stejně jako designové a zároveň funkční řešení v každém z bytů. Vždy je na výběr z více variant různých provedení, na základě individuálního přání. 

Kuchyňské skříňky doplňují masivní dřevěné prvky a integrované úchyty dvířek. Pracovní deska pochází z dílny značky Technistone, součástí je i obklad stěn. Komfort bez hranic nabídnou spotřebiče značky Miele: celoplošná indukční deska, vestavná trouba s přídavnou párou, kombinovaná trouba s mikrovlnkou, vinná lednice, či vestavěný kávovar.

Ložnice

Odpočinek je alfou a omegou, jak nabrat síly pro horské dobrodružství každého dne. Proto jsou ložnice pojaty na základě individuálních potřeb. V rámci prémiové varianty lze využít spolupráce nejen s předními výrobci postelí, ale třeba i osvětlení. Právě tady pak vznikne dokonalé místo pro odpočinek těla i smyslů. 

Odpočinek je alfou a omegou, jak nabrat síly pro horské dobrodružství každého dne. Proto jsou ložnice pojaty na základě individuálních potřeb. V rámci prémiové varianty lze využít spolupráce nejen s předními výrobci postelí, ale třeba i osvětlení. Právě tady pak vznikne dokonalé místo pro odpočinek těla i smyslů. 

Koupelna

Každý apartmán je vybaven velkorysým množstvím koupelen tak, aby byl maximálně zachován komfort a soukromí všech jeho obyvatelů. Návrh zohledňuje maximální užitnou hodnotu a zároveň použití velmi kvalitních materiálů a řešení již ve standardním provedení, jakými jsou např. materiály od předních českých i zahraničních výrobců, podlahové vytápění a samozřejmostí je i plné vybavení. 

Prémiová varianta nabízí luxusní keramické obklady v kombinaci se sanitární keramikou Villeroy Boch. Koupelnový nábytek je osazen prvky Technistone, baterie značek Grohe mají povrchovou úpravu Supersteel.

Standard
Premium
akvizice projektu 4Q 2020
projektová dokumentace 2Q 2021
zahájení prodeje 3Q 2021
kultivace a příprava pozemků 3Q 2021
vydání ÚR a získání stavební povolení 1Q 2023
zahájení stavby 1Q 2023
hrubá stavba 4Q 2023
kolaudace 2025
Tvoříme místa s příběhem

Arbol Real Estate je součástí rodinného investičního holdingu Arbol Capital.

Arbol Real Estate se soustředí na výstavbu horských apartmánových domů. Nasloucháme geniu loci každého místa, které kombinujeme s vlastními zkušenostmi s horským bydlením a vytváříme funkční řešení v respektu k okolní přírodě a kontextu dané lokality.

Více o developerovi
Arbol capital
Investor
Marco Maio Architects
Odborný garant
Havel & Partners
Právní support
Lexani
Exklusivní prvky

Chcete nechat svůj apartmán vydělávat?

Naši partneři jsou, v případě zájmu, připraveni zajistit kompletní servis a správu dlouhodobého a krátkodobého pronájmu Vašeho apartmánu. Lze využít přednastavené tarify nebo dohodnout individuální rozsah služeb přesně vyhovující Vašim potřebám.

VYTVOŘENÍ PROFESIONÁLNÍ PREZENTACE VAŠÍ NEMOVITOSTI
SPRÁVU REZERVACÍ POBYTŮ
ÚDRŽBU (DROBNÉ OPRAVY, DOPLNĚNÍ SPOTŘEBNÍHO MATERIÁLU
ÚKLID VČETNĚ VÝMĚNY A PRANÍ LŮŽKOVIN ČI RUČNÍKŮ
UBYTOVÁNÍ HOSTŮ (CHECK IN / CHECK OUT)
VEDENÍ UBYTOVACÍ KNIHY VČETNĚ HLÁŠENÍ CIZINCŮ

Cena za správu se odvíjí od rozsahu dohodnutých služeb a v maximální variantě dosahuje cca 30% ze zprostředkovaného nájmu. Rezervace volných termínů může probíhat, dle volby externího partnera, přes zavedené inzertní servery, případně přes www.rokytnaresort.cz

 

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na
Domluvte si s námi schůzku, rádi  vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín dokončení je naplánován v průběhu roku 2025* pouze prozatímní předpoklad developera