Resort Rokytná je připraven k růstu

Vážení milovníci hor a přírody,

Rádi bychom Vás jménem celého týmu Rokytná resort informovali o novinkách a posunu realizace našeho projektu tří apartmánových domů, které Vás umístí přímo do srdce Krkonoš v malebné lokalitě Rokytnice nad Jizerou, v prostředí Huťského potoka.

Dne 20. 12. 2022 obdržel náš projekt definitivní zelenou v podobě územního rozhodnutí a stavebního povolení od stavebního úřadu Rokytnice nad Jizerou, které je startovním výstřelem na cestě ke třem apartmánovým domům Rokytná.

Ačkoli schválení stavebního povolení trvalo déle, než bylo původně v plánu, využili jsme tento čas naplno k pečlivé přípravě, plánování a organizaci celého realizačního týmu. Pozemek jsme pečlivě vyčistili od náletových dřevin, oplotili jsme jej a začali s přípravnými zemními pracemi, jako je například odtěžení navážky. Stroje jsou již připraveny, a na jaře letošního roku, hned jak nám to Krkonošské počasí dovolí, zahájíme výstavbu.

Součástí projektu nejsou pouze apartmánové domy, ale i přilehlá infrastruktura. Arbol Rokytnice, zaštiťující projekt Rokytná resort a Město Rokytnice uzavřeli smlouvu o spolupráci, kdy náš realizační tým zařídí vybudování nejen chodníků či osvětlení, ale i autobusové zastávky, v bezprostřední blízkosti areálu Rokytná. Věřím, že s tímto krokem k výstavbě a realizaci projektu můžeme i my společně udělat další krok v rámci naší spolupráce.

Rádi pro Vás zarezervujeme vybraný apartmán, poskytneme jakékoliv doplňující informace a provedeme Vás po cestě k Vašemu vlastnímu kusu Krkonoš.

Jsme Vám kdykoli k dispozici.