Investujte do projektu multifunkční haly v centru Vrchlabí

Město Vrchlabí je průmyslově zajímavou lokalitou a sídlí tu mnoho výrobních firem. Proto jsme v centru města ve výrobním areálu v blízkosti nádraží vyprojektovali multifunkční halu. Celý projekt nyní nabízíme k prodeji potenciálním investorům.

Projekt je vhodný pro developerské a investiční společnosti, které hledají investiční příležitosti se stabilním dlouhodobým výnosem a mohou jednotlivé části haly pronajímat různým nájemcům. Využijí ho i výrobní firmy, jež potřebují sídlo a prostory pro svoji činnost a budou halu sdílet s dalšími aktéry. Výnos z obsazené haly může být až 2–2,5 mil Kč měsíčně.  

Plně vyhotovený projekt zahrnuje vyprojektovanou multifunkční halu se zastavěnou plochou 8 206 m² a pozemkem o rozloze 15 336 m². Zároveň už máme předjednané potenciální klienty, kteří mají zájem o pronájem části haly. V současné době už bylo vydané pravomocné územní rozhodnutí a v nejbližších týdnech očekáváme stavební povolení.

V hale budou 3 druhy využitelných prostor: Výrobní část, skladová část a administrativní část. Výrobní část využijete například pro drobnou strojírenskou výrobu a opravy hydraulických zařízení, výrobu monitorů, výrobu a expedici potravin a další. Počítáme s velkou nakládací a vykládací plochou v blízkosti výrobní části.

Skladová část poslouží ke skladování zboží a materiálu a k poskytování skladovacích služeb. Administrativní část zahrnuje kancelářské prostory, konferenční místnosti a zasedací místnosti, ale také šatnu pro zaměstnance a recepci.

Multifunkční hala bude vybavena moderními systémy vytápění, větrání a klimatizace, protipožárním systémem a novými elektrickými a komunikačními systémy. Součástí haly bude také parkoviště s kapacitou 60 míst pro osobní automobily, tři ZTP a dvě dlouhodobá stání pro TIR.

Pokud chcete do projektu multifunkční haly investovat, kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku, kde probereme všechny detaily.

Jiří Chromec
jiri.chromec@arbolcapital.cz
+420 735 102 200