Příběh apartmánu!

Zadní Plech je jeden z vrcholů v okolí Rokytnice v nadmořské výšce 1210 metrů. Velmi hezká cesta a jedna ze skialpových tras, při které se můžete dále vydat na Krakonošovu snídani, ke Čtyřem pánům a potom po hřebeni zpátky. Cesta lesem směrem na vrchol je velmi pěkná.

Tajný tip
Tajný tip
Přestože okolní lesy v případě prašanu přímo vybízí k jízdě mimo trasy, tak opatrně. Je to přísně zakázáno, jelikož se jedná o první zónu národního parku.
Rokytná resort

Zadní Plech

Zadní Plech je jeden z vrcholů v okolí Rokytnice v nadmořské výšce 1210 metrů. Velmi hezká cesta a jedna ze skialpových tras, při které se můžete dále vydat na Krakonošovu snídani, ke Čtyřem pánům a potom po hřebeni zpátky. Cesta lesem směrem na vrchol je velmi pěkná.

Tajný tip Příběh apartmánu
2+kk
dispozice
2NP
podlaží
54 m²
podlahová plocha
11 m²
terasa
SKIALP
budova

Apartmán Zadní Plech

Popis

Jednoložnicový apartmán v druhém podlaží budovy Skialp zaručuje díky velkorysému prosklení celé jižní fasády dostatek světla po celý den. Kromě hlavních obytných prostorů je na jih orientovaný také soukromou, 11 m2 velkou terasu s krásným výhledem na horskou přírodu. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také samostatné kóje na uložení lyží či kol, přístup do společného wellness s finskou saunou a na zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
2+kk | Zadní Plech | Budova Skialp
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 30,6
1.02 Hlavní ložnice 10,3
1.03 Koupelna 4,1
1.04 Úložný prostor 1,3
1.05 Chodby 7,7
Užitná plocha 54,0
1.06 terasa 10,5
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Zadní Plech

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Název apartmánového domu SKIALP oslavuje Rokytnici nad Jizerou jako mekku českého skialpinismu. Zdejší dominanty jakými jsou Lysá hora, vrchol Kotel, ale i další místa nabízí mnoho hezkých výletů – od těch pro skialpové začátečníky, jež vedou po sjezdovce, až po náročnější túry po hřebenech Krkonoš. Jednotlivé apartmány v budově Skialp jsou pojmenovány podle zajímavých míst, které je možné navštívit při skialpových túrách v okolí.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera