Příběh apartmánu!

Krásná Vlčí cesta vede lesem zpod Rezku směrem vzhůru do Sedla pod Dvoračkami. Často tu bývá i protažená běžecká stopa, přesto je to hezký terén i pro skialpový výlet. Pravděpodobně budete potom dále pokračovat na Dvoračky a na hřeben.

Tajný tip
Tajný tip
Ze Sedla pod Dvoračkami se vydejte pod Erlebašku a potom strmě nahoru okolo Hluboké strouhy ke Krakonošově cestě. Je to těžší, ale krásný výstup lesem. Následně doporučujeme jít doleva a sjet na Dovračky a občerstvit se. Doprava se vydejte jen v létě nebo pokud moc dobře víte co děláte. Trasa vede lavinovým svahem přes Kotelní jámy.
Rokytná resort

Vlčí

Krásná Vlčí cesta vede lesem zpod Rezku směrem vzhůru do Sedla pod Dvoračkami. Často tu bývá i protažená běžecká stopa, přesto je to hezký terén i pro skialpový výlet. Pravděpodobně budete potom dále pokračovat na Dvoračky a na hřeben.

Tajný tip Příběh apartmánu
3+kk
dispozice
2NP
podlaží
71 m²
podlahová plocha
10 m²
terasa
SKIALP
budova

Apartmán Vlčí

Popis

Třípokojový apartmán s obytnými rozměry 71 m2 se nachází ve druhém patře budovy Skialp a disponuje dvěma ložnicemi i koupelnami. Jižně orientovaný interiér obývacího pokoje a hlavní ložnice umožňují vstup na soukromou terasu s rozlohou 10 m2, jež nabízí poklidné posezení v prostřední horské přírody. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také přístup do společného wellness s finskou saunou, samostatné kóje na uložení lyží či kol a zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
3+kk | Vlčí | Budova Skialp
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 35,6
1.02 Hlavní ložnice 10,0
1.03 Ložnice 10,2
1.04 Koupelna 3,0
1.05 Koupelna 5,9
1.06 Úložný prostor 1,9
1.07 Chodby 4,6
Užitná plocha 71,2
1.08 terasa 10,0
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Vlčí

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Název apartmánového domu SKIALP oslavuje Rokytnici nad Jizerou jako mekku českého skialpinismu. Zdejší dominanty jakými jsou Lysá hora, vrchol Kotel, ale i další místa nabízí mnoho hezkých výletů – od těch pro skialpové začátečníky, jež vedou po sjezdovce, až po náročnější túry po hřebenech Krkonoš. Jednotlivé apartmány v budově Skialp jsou pojmenovány podle zajímavých míst, které je možné navštívit při skialpových túrách v okolí.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera