Příběh apartmánu!

Violík, nebo-li Labský štít, je vrchol o výšce 1472 m. n. m. nacházející se na česko-polské hranici na hřebenech Krkonoš. Cesta sem vede buď od Sněžných jam nebo z Labské louky okolo pramenu Labe.

Tajný tip
Tajný tip
Z české strany je to velmi jednoduchý výstup po hřebeni hor. Nebojte se ho zdolat i z polské strany, kde lze jít i po sjezdovce ze Sklarske Poreby na Szrenicu a potom na hřebeni po Cestě Česko-polského přátelství či pod ním.
Rokytná resort

Violík

Violík, nebo-li Labský štít, je vrchol o výšce 1472 m. n. m. nacházející se na česko-polské hranici na hřebenech Krkonoš. Cesta sem vede buď od Sněžných jam nebo z Labské louky okolo pramenu Labe.

Tajný tip Příběh apartmánu
2+kk
dispozice
1PP
podlaží
74 m²
podlahová plocha
SKIALP
budova

Apartmán Violík

Popis

Jednoložnicový apartmán o výměře 74 m2. Díky jižní orientaci hlavních obytných prostorů a moderní prosklené fasádě je zajištěn dostatek slunečních paprsků po celý den. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také přístup do společného wellness s finskou saunou, samostatné kóje na uložení lyží či kol a zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
2+kk | Violík | Budova Skialp
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 45,5
1.02 Hlavní ložnice 16,0
1.03 Koupelna 4,6
1.04 Chodby 7,7
Užitná plocha 73,8
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Violík

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Název apartmánového domu SKIALP oslavuje Rokytnici nad Jizerou jako mekku českého skialpinismu. Zdejší dominanty jakými jsou Lysá hora, vrchol Kotel, ale i další místa nabízí mnoho hezkých výletů – od těch pro skialpové začátečníky, jež vedou po sjezdovce, až po náročnější túry po hřebenech Krkonoš. Jednotlivé apartmány v budově Skialp jsou pojmenovány podle zajímavých míst, které je možné navštívit při skialpových túrách v okolí.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera