Příběh apartmánu!

Slalomák. Tento kopec, u kterého vede rychlá poma pojmenovaná Zalomený, je krásně široká červená sjezdovka. Ta jako jedna z mála snese srovnání s alpskými svahy. A hlavně, všichni většinou míří na lanovku a tady bývá volno.

Tajný tip
Tajný tip
Vstaňte brzo a vyražte na kopec na 8 hodinu. Pokud je krásné počasí dejte jednu či dvě jízdy na Lysé hoře a rychle na Zalomený a hoblovat Slalomák. Věřte, že v 10 hodin budete mít hotovo, krásně si zalyžujete a zasloužíte si i nějaký ten drink. Pokud není hezky, nebojte se Lysou vynechat.
Rokytná resort

Slalomák

Slalomák. Tento kopec, u kterého vede rychlá poma pojmenovaná Zalomený, je krásně široká červená sjezdovka. Ta jako jedna z mála snese srovnání s alpskými svahy. A hlavně, všichni většinou míří na lanovku a tady bývá volno.

Tajný tip Příběh apartmánu
3+kk
dispozice
1NP
podlaží
71 m²
podlahová plocha
45 m²
terasa
ALPINE
budova

Apartmán Slalomák

Popis

Prostorný třípokojový apartmán se dvěma ložnicemi a koupelnami se nachází v pravé části prvního patra budovy Alpine. Jižně orientovaný interiér obývacího pokoje disponuje vstupem na velkorysou soukromou terasu s venkovním posezením a výhledem do zahrady i okolí Huťského potoka. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také přístup do společného wellness s finskou saunou, samostatné kóje na uložení lyží či kol a zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
3+kk | Slalomák | Budova Alpine
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 35,6
1.02 Hlavní ložnice 10,0
1.03 Ložnice 10,2
1.04 Koupelna 5,9
1.05 Koupelna 3,0
1.06 Úložný prostor 1,9
1.07 Chodby 4,6
Užitná plocha 71,2
1.08 terasa 17,8
1.08 zelená plocha terasy 27,2
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Slalomák

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s  kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Apartmánový dům ALPINE byl pojmenován na počest nejdelší české sjezdovky v areálu Rokytnice, který patří mezi nejlepší zimní areály u nás. Alpine, neboli alpské lyžování, je proto v Rokytnici nad Jizerou jako doma. K dispozici je zde více než 20 kilometrů sjezdových tratí, 3 lanovky a více než 20 vleků. Jednotlivé apartmány pak nesou názvy místních poloh, které si užije každý milovník sjezdového lyžování.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera