Příběh apartmánu!

Sachrovka je menší lyžařský areál vzdálený zhruba 150 metrů od Horního náměstí. Je určen především pro děti a začínající lyžaře či snowboardisty. Parkování se nabízí přímo u areálu, kde je půjčovna, lyžařská škola a bufet.

Tajný tip
Tajný tip
Bývá tu většinou volněji a lyžuje se bez čekání. Sjezdovka je vždycky velmi dobře upravená a návštěvníci si mohou vychutnat rodinnou atmosféru.
Rokytná resort

Sachrovka

Sachrovka je menší lyžařský areál vzdálený zhruba 150 metrů od Horního náměstí. Je určen především pro děti a začínající lyžaře či snowboardisty. Parkování se nabízí přímo u areálu, kde je půjčovna, lyžařská škola a bufet.

Tajný tip Příběh apartmánu
2+kk
dispozice
1PP
podlaží
55 m²
podlahová plocha
ALPINE
budova

Apartmán Sachrovka

Popis

Jednoložnicový apartmán o rozloze 55 m2 s jižní orientací hlavních obytných prostor zaručuje díky velkorysému prosklení celé jižní fasády domu dostatek denního světla a slunečních paprsků po celý den. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také přístup do společného wellness s finskou saunou, samostatné kóje na uložení lyží či kol a zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
2+kk | Sachrovka | Budova Alpine
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 29,1
1.02 Hlavní ložnice 13,4
1.03 Koupelna 3,7
1.04 Chodby 8,6
Užitná plocha 54,8
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Sachrovka

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s  kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Apartmánový dům ALPINE byl pojmenován na počest nejdelší české sjezdovky v areálu Rokytnice, který patří mezi nejlepší zimní areály u nás. Alpine, neboli alpské lyžování, je proto v Rokytnici nad Jizerou jako doma. K dispozici je zde více než 20 kilometrů sjezdových tratí, 3 lanovky a více než 20 vleků. Jednotlivé apartmány pak nesou názvy místních poloh, které si užije každý milovník sjezdového lyžování.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera