Příběh apartmánu!

Sachrovka je menší lyžařský areál vzdálený zhruba 150 metrů od Horního náměstí. Je určen především pro děti a začínající lyžaře či snowboardisty. Parkování se nabízí přímo u areálu, kde je půjčovna, lyžařská škola a bufet.

Tajný tip
Tajný tip
Bývá tu většinou volněji a lyžuje se bez čekání. Sjezdovka je vždycky velmi dobře upravená a návštěvníci si mohou vychutnat rodinnou atmosféru.
Rokytná resort

Sachrovka

Sachrovka je menší lyžařský areál vzdálený zhruba 150 metrů od Horního náměstí. Je určen především pro děti a začínající lyžaře či snowboardisty. Parkování se nabízí přímo u areálu, kde je půjčovna, lyžařská škola a bufet.

Tajný tip Příběh apartmánu
2+kk
dispozice
1PP
podlaží
55 m²
podlahová plocha
25 m²
terasa
ALPINE
budova

Apartmán Sachrovka

Popis

Jednoložnicový apartmán o rozloze 55 m2 s jižní orientací hlavních obytných prostor zaručuje díky velkorysému prosklení celé jižní fasády domu dostatek denního světla a slunečních paprsků po celý den. Z obou obytných místností je přímý vstup na 25 m2 velkou soukromou terasu situovanou na úroveň zahrady celého resortu, která nabízí krásný výhled do zeleně. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také přístup do společného wellness s finskou saunou, samostatné kóje na uložení lyží či kol a zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
2+kk | Sachrovka | Budova Alpine
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 29,6
1.02 Hlavní ložnice 13,0
1.03 Koupelna 3,9
1.04 Chodby 8,6
Užitná plocha 55,1
1.05 terasa 24,9
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Sachrovka

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s  kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Apartmánový dům ALPINE byl pojmenován na počest nejdelší české sjezdovky v areálu Rokytnice, který patří mezi nejlepší zimní areály u nás. Alpine, neboli alpské lyžování, je proto v Rokytnici nad Jizerou jako doma. K dispozici je zde více než 20 kilometrů sjezdových tratí, 3 lanovky a více než 20 vleků. Jednotlivé apartmány pak nesou názvy místních poloh, které si užije každý milovník sjezdového lyžování.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín dokončení je naplánován v průběhu roku 2025* pouze prozatímní předpoklad developera