Příběh apartmánu!

Nejmenší vlíček, který se nachází hned vedle parkoviště P1 u hlavních lanovek. Tento mikroareálek je vhodný především pro nejmenší. Na dojezdu se nachází příjemný bufet/restaurace U dejny.

Tajný tip
Tajný tip
Zbytek rodiny či hlava rodiny může jít lyžovat na hlavní sjezdovky a mládí se může tužit právě na tomto vleku. Pro nejmenší a úplné začátečníky může být problém sjezd od lanovky Horní Domky k vlíčkům Kaprun.
Rokytná resort

Rokytka

Nejmenší vlíček, který se nachází hned vedle parkoviště P1 u hlavních lanovek. Tento mikroareálek je vhodný především pro nejmenší. Na dojezdu se nachází příjemný bufet/restaurace U dejny.

Tajný tip Příběh apartmánu
2+kk
dispozice
1NP
podlaží
54 m²
podlahová plocha
32 m²
terasa
ALPINE
budova

Apartmán Rokytka

Popis

Jednoložnicový apartmán s výměrou 54 m2 se nachází se v prvním patře budovy Alpine a díky jižní orientaci hlavních obytných prostor a prosklené fasádě nabízí velkorysé světelné podmínky. Z obývacího pokoje i z ložnice je zajištěn přístup na prostornou soukromou terasu s venkovním posezením. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také samostatné kóje na uložení lyží či kol, přístup do společného wellness s finskou saunou a na zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
2+kk | Rokytka | Budova Alpine
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 30,6
1.02 Hlavní ložnice 10,3
1.03 Koupelna 4,1
1.04 Úložný prostor 1,3
1.05 Chodby 7,7
Užitná plocha 54,0
1.06 terasa 17,7
1.06 zelená plocha terasy 14,3
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Rokytka

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s  kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Apartmánový dům ALPINE byl pojmenován na počest nejdelší české sjezdovky v areálu Rokytnice, který patří mezi nejlepší zimní areály u nás. Alpine, neboli alpské lyžování, je proto v Rokytnici nad Jizerou jako doma. K dispozici je zde více než 20 kilometrů sjezdových tratí, 3 lanovky a více než 20 vleků. Jednotlivé apartmány pak nesou názvy místních poloh, které si užije každý milovník sjezdového lyžování.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera