Příběh apartmánu!

Z Rokytnice to na Rezek trvá deset minut autem. Najdete tu upravené běžecké trasy, které vedou do Sedla pod Dvoračkami, na Dvoračky nebo okolo Vlčího hřebenu. Je ale možné se spustit do údolí směrem do Vítkovic a prozkoumat tamní stopy.

Tajný tip
Tajný tip
Cesta z Rezku na Dvoračky s přestávkou na jídlo a následným sjezdem do Rokytnice je příjemným výletem, který zvládnou i děti. Jen pozor sjezdy v závěru před Rokytnicí jsou prudké a úzké. Není hanba zde na chvíli sundat lyže. Pozor na trasy otáčející se okolo Vlčího hřebene. Pokud nebudete dávat pozor může se stát, že budete bloudit v kruhu a po několika kilometrech se ocitnete na stejném místě.
Rokytná resort

Rezek

Z Rokytnice to na Rezek trvá deset minut autem. Najdete tu upravené běžecké trasy, které vedou do Sedla pod Dvoračkami, na Dvoračky nebo okolo Vlčího hřebenu. Je ale možné se spustit do údolí směrem do Vítkovic a prozkoumat tamní stopy.

Tajný tip Příběh apartmánu
2+kk
dispozice
1NP
podlaží
54 m²
podlahová plocha
32 m²
terasa
NORDIC
budova

Apartmán Rezek

Popis

Jednoložnicový apartmán o výměře 54 m2 poskytuje díky jižní orientaci hlavních obytných prostorů a moderně prosklené fasádě dostatek slunečních paprsků po celý den. Z obou pokojů je umožněn přístup na prostornou soukromou terasu se zahrádkou, posezením a krásným výhledem do přírody nejvyšších českých hor. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také přístup do společného wellness s finskou saunou, samostatné kóje na uložení lyží či kol a zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
2+kk | Rezek | Budova Nordic
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 30,6
1.02 Hlavní ložnice 10,3
1.03 Koupelna 4,1
1.04 Úložný prostor 1,3
1.05 Chodby 7,7
Užitná plocha 54,0
1.06 terasa 17,7
1.06 zelená plocha terasy 14,3
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Rezek

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s  kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Apartmánový dům NORDIC symbolizuje nekonečné možnosti běžeckého lyžování v Rokytnici nad Jizerou, která pro milovníky běžkování nabízí 32 km upravovaných tras. V blízkém okolí se pak nachází stovky dalších kilometrů a většina z nejznámějších a nejkrásnějších nástupních míst Jizerských hor a Krkonoš. Jednotlivé apartmány v budově Nordic nesou názvy právě těchto míst pro běžecké lyžování.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera