Příběh apartmánu!

Přibližovák nebo-li čtyřsedačková lanovka Horní domky vede od parkoviště a je vstupní bránou do areálu stejného jména u Lysé hory. Lanovka byla instalována v roce 2006 a je v provozu i v létě.

Tajný tip
Tajný tip
Přímo u lanovky je velmi dobrá půjčovna lyží a skialpové vybavení nebízí naproti v budově Kamínek. V létě je tu lanový park. Drobným mínusem je její tempo, ale občas, když mají vlekaři dobrou náladu, umí zrychlit :)
Rokytná resort

Přibližovák

Přibližovák nebo-li čtyřsedačková lanovka Horní domky vede od parkoviště a je vstupní bránou do areálu stejného jména u Lysé hory. Lanovka byla instalována v roce 2006 a je v provozu i v létě.

Tajný tip Příběh apartmánu
2+kk
dispozice
1PP
podlaží
74 m²
podlahová plocha
ALPINE
budova

Apartmán Přibližovák

Popis

Jednoložnicový apartmán s výměrou 74 m2 nabízí jižní orientaci společenské místnosti i ložnice, a i díky modernímu prosklení fasády tak poskytuje velkorysé denní osvětlení. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také přístup do společného wellness s finskou saunou, samostatné kóje na uložení lyží či kol a zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
2+kk | Přibližovák | Budova Alpine
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 45,5
1.02 Hlavní ložnice 16,0
1.03 Koupelna 4,6
1.04 Chodby 7,7
Užitná plocha 73,8
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Přibližovák

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s  kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Apartmánový dům ALPINE byl pojmenován na počest nejdelší české sjezdovky v areálu Rokytnice, který patří mezi nejlepší zimní areály u nás. Alpine, neboli alpské lyžování, je proto v Rokytnici nad Jizerou jako doma. K dispozici je zde více než 20 kilometrů sjezdových tratí, 3 lanovky a více než 20 vleků. Jednotlivé apartmány pak nesou názvy místních poloh, které si užije každý milovník sjezdového lyžování.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera