Příběh apartmánu!

Planýrka je krásná cesta nad Jizerou od Mýta do Pasek nebo zpátky. A to jak na běžkách, tak i v létě na kole. Cestou potkáte několik vojenských bunkrů a výhledy na Jizeru jsou velmi malebné. Samotná cesta není nijak náročná a většinou vede po vrstevnici.

Tajný tip
Tajný tip
Sledujte bilestopy.cz nebo mapy.cz kdy je trasa upravena, nebývá to celou zimu. Jakmile bude připravena, nebo pokud máte běžky více do terénu, neváhejte se sem hned vydat.
Rokytná resort

Planýrka

Planýrka je krásná cesta nad Jizerou od Mýta do Pasek nebo zpátky. A to jak na běžkách, tak i v létě na kole. Cestou potkáte několik vojenských bunkrů a výhledy na Jizeru jsou velmi malebné. Samotná cesta není nijak náročná a většinou vede po vrstevnici.

Tajný tip Příběh apartmánu
3+kk
dispozice
1NP
podlaží
71 m²
podlahová plocha
45 m²
terasa
NORDIC
budova

Apartmán Planýrka

Popis

Třípokojový apartmán se dvěma ložnicemi a koupelnami se nachází v pravé části prvního patra budovy Nordic. Rozloha 71 m2 nabízí dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyní a jídelními prostory i prostornou koupelnu. Jižně orientovaný interiér obývacího pokoje disponuje vstupem na rozlehlou soukromou terasu s venkovním posezením a výhledem do zahrady i okolí Huťského potoka. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také přístup do společného wellness s finskou saunou, samostatné kóje na uložení lyží či kol a zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
3+kk | Planýrka | Budova Nordic
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 35,6
1.02 Hlavní ložnice 10,0
1.03 Ložnice 10,2
1.04 Koupelna 5,9
1.05 Koupelna 3,0
1.06 Úložný prostor 1,9
1.07 Chodby 4,6
Užitná plocha 71,2
1.08 terasa 17,8
1.08 zelená plocha terasy 27,2
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Planýrka

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s  kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Apartmánový dům NORDIC symbolizuje nekonečné možnosti běžeckého lyžování v Rokytnici nad Jizerou, která pro milovníky běžkování nabízí 32 km upravovaných tras. V blízkém okolí se pak nachází stovky dalších kilometrů a většina z nejznámějších a nejkrásnějších nástupních míst Jizerských hor a Krkonoš. Jednotlivé apartmány v budově Nordic nesou názvy právě těchto míst pro běžecké lyžování.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera