Příběh apartmánu!

Modrá hvězda je menší areál především pro děti a začátečníky se dvěma pomami a dětským kobercem. Místo je ideální pro nácvik jízdy na vleku a prvních skluzů na lyžích - přímo u vleku je jednoduchá půjčovna vybavení. Parkovat lze zdarma přímo na místě.

Tajný tip
Tajný tip
Potomky lze sledovat z občerstvení, které je hned u stanice vleku. Kopec je velmi přehledný, takže je máte celou dobu pod dozorem.
Rokytná resort

Modrá Hvězda

Modrá hvězda je menší areál především pro děti a začátečníky se dvěma pomami a dětským kobercem. Místo je ideální pro nácvik jízdy na vleku a prvních skluzů na lyžích - přímo u vleku je jednoduchá půjčovna vybavení. Parkovat lze zdarma přímo na místě.

Tajný tip Příběh apartmánu
2+kk
dispozice
4NP
podlaží
59 m²
podlahová plocha
9 m²
terasa
ALPINE
budova

Apartmán Modrá Hvězda

Popis

Apartmán nabízí jižně orientovaný prosluněný prostor s obytnou plochou 59 m2. Společenská část apartmánu sestává z obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a přístupem na terasu s posezením a krásnými výhledy. Do obývacího pokoje je možné instalovat krbu pro pravou horskou atmosféru. Ložnice disponuje velkorysou koupelnou zaručující plné soukromí. Interiér bytu poskytuje dostatek úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také samostatné kóje na uložení lyží či kol, přístup do společného wellness s finskou saunou a na zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
2+kk | Modrá Hvězda | Budova Alpine
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 25,1
1.02 Hlavní ložnice 12,5
1.03 Koupelna 8,7
1.04 Chodby 12,2
Užitná plocha 58,5
1.05 terasa 9,3
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Modrá Hvězda

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s  kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Apartmánový dům ALPINE byl pojmenován na počest nejdelší české sjezdovky v areálu Rokytnice, který patří mezi nejlepší zimní areály u nás. Alpine, neboli alpské lyžování, je proto v Rokytnici nad Jizerou jako doma. K dispozici je zde více než 20 kilometrů sjezdových tratí, 3 lanovky a více než 20 vleků. Jednotlivé apartmány pak nesou názvy místních poloh, které si užije každý milovník sjezdového lyžování.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera