Příběh apartmánu!

Medvědín nebo Medvědí boudy. Obojí může být cílem celodenního skialpového výletu z Rokytnice. Na skialpovou trasu přes Medvědí boudy se napojíte u Labské, kam se dostanete z vrcholu Lysé hory. Brádlerovy boudy jsou dobrý cíl na oběd.

Tajný tip
Tajný tip
Pokud si to chcete zkrátit, je dobré zaparkovat na Mísečkách, kde jste z Rokytnice za 20 minut. Odsud jste na vrcholu Medvědína za chvíli a i okruh přes Medvědí boudy je kousek. Lze také jít přechod z Medvědína zpátky do Rokytnice přes hřeben.
Rokytná resort

Medvědí

Medvědín nebo Medvědí boudy. Obojí může být cílem celodenního skialpového výletu z Rokytnice. Na skialpovou trasu přes Medvědí boudy se napojíte u Labské, kam se dostanete z vrcholu Lysé hory. Brádlerovy boudy jsou dobrý cíl na oběd.

Tajný tip Příběh apartmánu
3+kk
dispozice
4NP
podlaží
92 m²
podlahová plocha
10 m²
terasa
SKIALP
budova

Apartmán Medvědí

Popis

Velkorysý apartmán o rozloze 92 m2 se dvěma prostornými ložnicemi nabízí dvě koupelny, z toho jednu en-suite u hlavní ložnice. Ze společenské části bytu tvořené obývacím pokojem, kuchyní a jídelnou, kde je díky jižní orientaci a velkoformátovým oknům zaručen dostatek denního světla, vede i vstup na terasu zaručující soukromé posezení a krásné výhley do horské přírody. Do apartmá je možné instalovat krb pro pravou horskou "hygge" atmosféru. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také samostatné kóje na uložení lyží či kol, přístup do společného wellness s finskou saunou a na zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
3+kk | Medvědí | Budova Skialp
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 36,6
1.02 Hlavní ložnice 19,4
1.03 Ložnice 16,1
1.04 Koupelna 6,8
1.05 Koupelna 3,1
1.06 Úložný prostor 2,2
1.07 Chodby 7,7
Užitná plocha 91,9
1.08 terasa 10,4
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Medvědí

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s  kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Název apartmánového domu SKIALP oslavuje Rokytnici nad Jizerou jako mekku českého skialpinismu. Zdejší dominanty jakými jsou Lysá hora, vrchol Kotel, ale i další místa nabízí mnoho hezkých výletů – od těch pro skialpové začátečníky, jež vedou po sjezdovce, až po náročnější túry po hřebenech Krkonoš. Jednotlivé apartmány v budově Skialp jsou pojmenovány podle zajímavých míst, které je možné navštívit při skialpových túrách v okolí.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera