Příběh apartmánu!

Na vrcholu Studenova se napojíte na Krkonošskou magistrálu a tady je na výběr z velkého množství tras. Den se dá strávit klidně jen běžkováním okolo Studenova, k Čerťáku na Ručičky a Dvoračky. Lze se odsud vydat také přes Ručičky Kládovou cestou na Voseckou boudu.

Tajný tip
Tajný tip
Výšlap na Studenov nebo obecně na Krkonošskou magistrálu zabere relativně dost času. Je možné se nechat nahoru vyvézt vlekem na Studenov nebo přes Horní Domky, a potom vyrazit na Ručičky. Případně autem zaparkovat u Liščí díry a odsud už je to na vrchol asi jen kilometr. Pro vyznavače výjezdu na Alpe di Cermis není problém si sjezdovku vybruslit směrem nahoru.
Rokytná resort

Krkonošská

Na vrcholu Studenova se napojíte na Krkonošskou magistrálu a tady je na výběr z velkého množství tras. Den se dá strávit klidně jen běžkováním okolo Studenova, k Čerťáku na Ručičky a Dvoračky. Lze se odsud vydat také přes Ručičky Kládovou cestou na Voseckou boudu.

Tajný tip Příběh apartmánu
2+kk
dispozice
1PP
podlaží
56 m²
podlahová plocha
NORDIC
budova

Apartmán Krkonošská

Popis

Jednoložnicový apartmán v prvním patře budovy Nordic poskytuje díky jižní orientací hlavních obytných prostorů komfortní dostatek denního světla. Díky tomu poskytuje osobitou atmosféru v prostředí horské zeleně. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také přístup do společného wellness s finskou saunou, samostatné kóje na uložení lyží či kol a zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
2+kk | Krkonošská | Budova Nordic
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 29,1
1.02 Hlavní ložnice 13,4
1.03 Koupelna 3,7
1.04 Chodby 9,6
Užitná plocha 55,8
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Krkonošská

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s  kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Apartmánový dům NORDIC symbolizuje nekonečné možnosti běžeckého lyžování v Rokytnici nad Jizerou, která pro milovníky běžkování nabízí 32 km upravovaných tras. V blízkém okolí se pak nachází stovky dalších kilometrů a většina z nejznámějších a nejkrásnějších nástupních míst Jizerských hor a Krkonoš. Jednotlivé apartmány v budově Nordic nesou názvy právě těchto míst pro běžecké lyžování.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera