Příběh apartmánu!

Tatrapoma F dlouhá 361 m je zde od roku 1981. Nenechte se zmást jeho stářím, zpřístupňuje opravdu moc hezký, i když kratší svah. I proto se právě tady odehrávají nejčastěji dětské lyžařské závody. Bohužel vlek je ne vždy v provozu.

Tajný tip
Tajný tip
Na konci je poměrně fajn bufet s možností posedět uvnitř. Pokud je čerstvý sníh a vlek nejede, tak průsek vleku nabízí kratší a prudší, ale moc hezké freeride svezení.
Rokytná resort

Křížek

Tatrapoma F dlouhá 361 m je zde od roku 1981. Nenechte se zmást jeho stářím, zpřístupňuje opravdu moc hezký, i když kratší svah. I proto se právě tady odehrávají nejčastěji dětské lyžařské závody. Bohužel vlek je ne vždy v provozu.

Tajný tip Příběh apartmánu
2+kk
dispozice
2NP
podlaží
54 m²
podlahová plocha
11 m²
terasa
ALPINE
budova

Apartmán Křížek

Popis

Jednoložnicový apartmán o výměře 54 m2 nabízí díky jižní orientaci a prosklení celé fasády velkorysé světelné podmínky. Z obývacího pokoje s vestavěnou kuchyní i z ložnice je zajištěn přístup na terasu o rozloze 11 m2, která nabízí venkovní posezení a soukromý výhled do horské přírody. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také samostatné kóje na uložení lyží či kol, přístup do společného wellness s finskou saunou a na zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
2+kk | Křížek | Budova Alpine
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 30,6
1.02 Hlavní ložnice 10,3
1.03 Koupelna 4,1
1.04 Úložný prostor 1,3
1.05 Chodby 7,7
Užitná plocha 54,0
1.06 terasa 10,5
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Křížek

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s  kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Apartmánový dům ALPINE byl pojmenován na počest nejdelší české sjezdovky v areálu Rokytnice, který patří mezi nejlepší zimní areály u nás. Alpine, neboli alpské lyžování, je proto v Rokytnici nad Jizerou jako doma. K dispozici je zde více než 20 kilometrů sjezdových tratí, 3 lanovky a více než 20 vleků. Jednotlivé apartmány pak nesou názvy místních poloh, které si užije každý milovník sjezdového lyžování.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera