Příběh apartmánu!

Na Kládovou cestou se dostanete nejlépe od bufetu Ručičky, kde běžkujete směrem do Harrachova a následně doprava na Krakonošovu snídani okolo Plešivce. Stopa bývá velmi dobře upravená a cesta je vhodná i pro děti.

Tajný tip
Tajný tip
Z Krakonošovy snídaně je hezké pokračovat dále nahoru na Voseckou. S odměnou, protože jde o strmý výstup a slabší členové výpravy mohou hlasitě protestovat. Dále se to dá pojmout jako okruh a vrátit se do Rokytnice přes hřeben. Sjezd zpátky stejnou cestou je mnohdy ještě větší dobrodružství.
Rokytná resort

Kládová

Na Kládovou cestou se dostanete nejlépe od bufetu Ručičky, kde běžkujete směrem do Harrachova a následně doprava na Krakonošovu snídani okolo Plešivce. Stopa bývá velmi dobře upravená a cesta je vhodná i pro děti.

Tajný tip Příběh apartmánu
3+kk
dispozice
4NP
podlaží
92 m²
podlahová plocha
10 m²
terasa
NORDIC
budova

Apartmán Kládová

Popis

Velkorysý apartmán o rozloze 92 m2 se dvěma prostornými ložnicemi nabízí dvě koupelny, z toho jednu en-suite u hlavní ložnice. Ze společenské části bytu tvořené obývacím pokojem, kuchyní a jídelnou, kde je díky jižní orientaci a velkoformátovým oknům zaručen dostatek denního světla, vede i vstup na terasu zaručující soukromé posezení a krásné výhley do horské přírody. Do apartmá je možné instalovat krb pro pravou horskou "hygge" atmosféru. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také samostatné kóje na uložení lyží či kol, přístup do společného wellness s finskou saunou a na zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
3+kk | Kládová | Budova Nordic
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 36,6
1.02 Hlavní ložnice 19,4
1.03 Ložnice 16,1
1.04 Koupelna 6,8
1.05 Koupelna 3,1
1.06 Úložný prostor 2,2
1.07 Chodby 7,7
Užitná plocha 91,9
1.08 terasa 10,4
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Kládová

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s  kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Apartmánový dům NORDIC symbolizuje nekonečné možnosti běžeckého lyžování v Rokytnici nad Jizerou, která pro milovníky běžkování nabízí 32 km upravovaných tras. V blízkém okolí se pak nachází stovky dalších kilometrů a většina z nejznámějších a nejkrásnějších nástupních míst Jizerských hor a Krkonoš. Jednotlivé apartmány v budově Nordic nesou názvy právě těchto míst pro běžecké lyžování.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera