Příběh apartmánu!

Harrachov, to jsou velmi dobře udržované stopy necelých 20 minut cesty autem. Nachází se zde závodní, opravdu hodně kopcovitý okruh, ale i stadion, kde lze natrénovat začátky na běžkách. Pro nejmenší je tu i zázemí půjčovny přímo v hotelu.

Tajný tip
Tajný tip
Vyzkoušejte Terex a cestu od hranic směrem k Vosecké a Krakonošově snídani, a dále po Kládové cestě. Potom výšlap na Ručičky, odměna v podobě občerstvení a sjezd do Rokytnice.
Rokytná resort

Harrachův

Harrachov, to jsou velmi dobře udržované stopy necelých 20 minut cesty autem. Nachází se zde závodní, opravdu hodně kopcovitý okruh, ale i stadion, kde lze natrénovat začátky na běžkách. Pro nejmenší je tu i zázemí půjčovny přímo v hotelu.

Tajný tip Příběh apartmánu
2+kk
dispozice
2NP
podlaží
54 m²
podlahová plocha
11 m²
terasa
NORDIC
budova

Apartmán Harrachův

Popis

Jednoložnicový apartmán o výměře 54 m2 v budově Nordic zaujímá jižní část v druhém podlaží s prosklenou fasádou, díky čemuž je zaručen komfortní dostatek denního světla. Byt disponuje soukromou terasou s místem pro venkovní posezení a krásným výhledem na panoramata nejvyšších českých hor. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také samostatné kóje na uložení lyží či kol, přístup do společného wellness s finskou saunou a na zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
2+kk | Harrachův | Budova Nordic
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 30,6
1.02 Hlavní ložnice 10,3
1.03 Koupelna 4,1
1.04 Úložný prostor 1,3
1.05 Chodby 7,7
Užitná plocha 54,0
1.06 terasa 10,5
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Harrachův

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s  kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Apartmánový dům NORDIC symbolizuje nekonečné možnosti běžeckého lyžování v Rokytnici nad Jizerou, která pro milovníky běžkování nabízí 32 km upravovaných tras. V blízkém okolí se pak nachází stovky dalších kilometrů a většina z nejznámějších a nejkrásnějších nástupních míst Jizerských hor a Krkonoš. Jednotlivé apartmány v budově Nordic nesou názvy právě těchto míst pro běžecké lyžování.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera