Příběh apartmánu!

Dřevařská je místní černá sjezdovka o délce skoro jeden kilometr. Dostanete se k ní vlekem Montaz nebo po červené z vrcholu Lysé hory. Je na české poměry celkem prudká a užší. Ale pokud není "rozbitá" nebo "ledová" tak se jí rozhodně nebojte i když se nepovažujete za lyžařského experta.

Tajný tip
Tajný tip
Pravá část sjezdovky většinou nabízí spoustu přírodních skoků pro vyznavače freestylu či snowboardingu. Spodní část lze jet více vpravo ve volném terénu. Sjezdovka je navíc dobrá spojka pro návštěvu příjemného horské baru BigFood (Garáž).
Rokytná resort

Dřevařská

Dřevařská je místní černá sjezdovka o délce skoro jeden kilometr. Dostanete se k ní vlekem Montaz nebo po červené z vrcholu Lysé hory. Je na české poměry celkem prudká a užší. Ale pokud není "rozbitá" nebo "ledová" tak se jí rozhodně nebojte i když se nepovažujete za lyžařského experta.

Tajný tip Příběh apartmánu
3+kk
dispozice
3NP
podlaží
73 m²
podlahová plocha
10 m²
terasa
ALPINE
budova

Apartmán Dřevařská

Popis

Prostorný, třípokojový apartmán o rozměrech 73 m2 disponující dvěma ložnicemi a koupelnami, se nachází ve třetím patře levé části budovy Alpine. Tím zaručuje dokonalé soukromí a ničím nerušený odpočinek na pozadí krásné horské přírody. Jižně orientovaný interiér obývacího pokoje poskytuje vstup na soukromou terasu s venkovním posezením o výměře 10 m2. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také přístup do společného wellness s finskou saunou, samostatné kóje na uložení lyží či kol a zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
3+kk | Dřevařská | Budova Alpine
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 28,5
1.02 Hlavní ložnice 11,9
1.03 Ložnice 10,5
1.04 Koupelna 4,1
1.05 Koupelna 3,3
1.06 Chodby 14,5
Užitná plocha 72,8
1.07 terasa 10,1
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Dřevařská

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s  kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Apartmánový dům ALPINE byl pojmenován na počest nejdelší české sjezdovky v areálu Rokytnice, který patří mezi nejlepší zimní areály u nás. Alpine, neboli alpské lyžování, je proto v Rokytnici nad Jizerou jako doma. K dispozici je zde více než 20 kilometrů sjezdových tratí, 3 lanovky a více než 20 vleků. Jednotlivé apartmány pak nesou názvy místních poloh, které si užije každý milovník sjezdového lyžování.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera