Příběh apartmánu!

Menší areál se dvěma pomami hned vedle Modré Hvězdy, kde je o trochu strmější a delší sjezdovka. Funguje zde i večerní lyžování, které je fajn především pro méně náročné lyžaře nebo děti. Parkování zdarma je několik desítek metrů od vleku.

Tajný tip
Tajný tip
Večerní lyžování může posloužit i třeba pro výuku na snowboardu, na sjezdovce bývá málo lidí, a proto není problém pokud třeba spadnete na vleku. Pod sjezdovkou je útulný skibar.
Rokytná resort

Bahýnka

Menší areál se dvěma pomami hned vedle Modré Hvězdy, kde je o trochu strmější a delší sjezdovka. Funguje zde i večerní lyžování, které je fajn především pro méně náročné lyžaře nebo děti. Parkování zdarma je několik desítek metrů od vleku.

Tajný tip Příběh apartmánu
3+kk
dispozice
4NP
podlaží
92 m²
podlahová plocha
10 m²
terasa
ALPINE
budova

Apartmán Bahýnka

Popis

Velkorysý apartmán o rozměrech 92 m2 se dvěma prostornými ložnicemi nabízí dvě koupelny, z toho jednu „královskou“. Ze společenské části bytu tvořené obývacím pokojem, kuchyní a jídelnou je díky jižní orientaci, velkoformátovým oknům a prosklené fasádě zaručen dostatek denního světla. Odsud vede i vstup na terasu zaručující soukromé posezení a krásný výhled do horské přírody. Apartmán disponuje možností instalace krbu pro pravou horskou "hygge" atmosféru. Interiér bytu poskytuje dostatek vestavěných úložných prostor a ke každému apartmánu náleží také samostatné kóje na uložení lyží či kol, přístup do společného wellness s finskou saunou a na zahradu resortu.

Alpine Nordic Skialp Úroveň potoka Úroveň silnice
Standardy
Standardem každého apartmánu je komplexní zpracování interiéru do posledního detailu. Využity jsou prvky nejvyšší kvality s důrazem na funkčnost a design. Výběr materiálů zohledňuje duši lokality a signifikantní přírodní elementy, především dřevo. U důležitých prvků vybavení je vždy možné zvolit prémiovou variantu.
Více o standardech
3+kk | Bahýnka | Budova Alpine
1.01 Obývací pokoj + kuchyň 36,6
1.02 Hlavní ložnice 19,4
1.03 Ložnice 16,1
1.04 Koupelna 6,8
1.05 Koupelna 3,1
1.06 Úložný prostor 2,2
1.07 Chodby 7,7
Užitná plocha 91,9
1.08 terasa 10,4
DOKONČENÍ VE STANDARDU
DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTOR
FITNESS, WELLNESS
RELAXAČNÍ ZAHRADA
ULOŽENÍ LYŽÍ A KOL
PARKOVACÍ STÁNÍ

Apartmán Bahýnka

Lokalita

Rokytnice nad Jizerou je horské město s  kompletním servisem a patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku. Místo je navíc nekorunovaným králem českého skialpinismu a na své si přijdou i milovníci hřebenových túr a ti, kdo dávají přednost upraveným běžeckým stopám.

Apartmánový dům ALPINE byl pojmenován na počest nejdelší české sjezdovky v areálu Rokytnice, který patří mezi nejlepší zimní areály u nás. Alpine, neboli alpské lyžování, je proto v Rokytnici nad Jizerou jako doma. K dispozici je zde více než 20 kilometrů sjezdových tratí, 3 lanovky a více než 20 vleků. Jednotlivé apartmány pak nesou názvy místních poloh, které si užije každý milovník sjezdového lyžování.

Alpine Nordic Skialp
Domluvte si s námi schůzku, rádi vám projekt představíme.
Developer
Arbol Rokytnice s.r.o.
U Hellady 697/4, Michle, 140 00 Praha 4
IČ: 09350748
k nahlédnutí Justice.cz
Získáno stavební povolení - 1Q 2023
Termín zahájení stavby je naplánován v průběhu roku 2025 pouze prozatímní předpoklad developera